Startuplar İçin Destek Programı

Privitar, startuplara veri güvenliği konusunda yardımcı olmak için FastStart destek programını başlattı. Her işletmede olduğu gibi girişimlerde de veri ihlallerine karşı hazırlıklı…

Said A.
Per, 21/03/2019 - 23:46
Güvenlik
Startuplar İçin Destek Programı

Privitar, startuplara veri güvenliği konusunda yardımcı olmak için FastStart destek programını başlattı. Her işletmede olduğu gibi girişimlerde de veri ihlallerine karşı hazırlıklı değillerdir. Veri ihlali durumda diğer işletmelere nazaran çok daha büyük sorunlarla ve itibar kaybıyla karşılaşabilirler.

Verinin önemli olduğu ve verilerin üzerinden iş yapan şirketlerde bu problemler çok daha fazla önem arz etmekte ancak çoğu girişimde öncelik büyüme, pazarlama ve finansman olmakta hassas veriler, veri güvenliği gibi konular arka planda kalmakta. Verilerde yaşanan sorunların mevcut ve gelecekteki işler üzerindeki etkisi hesaba katılmamakta.

FastStart programı ile Privitar, startupların hassas verileri güvenli bir şekilde kullanmasını sağlayarak şirketlerin büyümelerine daha iyi  odaklanmasını sağlıyor.

Veri gizliliği konusunda deneyimli uzmanlar tarafından destek alma imkanı gibi avantajları olan programın detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Detaylar: FastStart
Kaynak: Help Net Security

Subscribe to newsletter

Yorumlar

Yorum mevcut değil.