Lütfen, Hack Press'i kullanmadan önce "kullanım şartlarını" okuyunuz zira Hack Press'i herhangi bir şekilde kullanan ziyaretçiler "kullanım şartlarını" kabul etmiş sayılır.

-Hack Press, "kullanım şartlarına" herhangi bir madde ekleyebilir, kaldırabilir veya değiştirilebilir ve bu hakkını gizli tutar. Yapılan bu değişikleri, Hack Press'i kullanan tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılır.

-Herhangi bir içeriğe yorum yapan ziyaretçi, kendi yorumundan sorumludur ve Hack Press herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

-Ziyaretçi, Hack Press üzerinde yaptığı herhangi bir yasal olmayan işlemden kendisinin sorumlu olduğunu bilir ve Hack Press'in bu gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini bilir.

-Hack Press'in kullanmış olduğu tema ve içerik kodlarının indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. Bu gibi durumların olması halinde Hack Press, her türlü yasal işlemin başlatılması hakkına sahiptir.

-Hack Press'te bulunan herhangi bir içeriğin, kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır. Eğer Hack Press'te bulunan herhangi bir içeriği paylaşmak isteyen bir kişi varsa, bu paylaşımı; alıntı yapılmak veya kaynak gösterilmek istenen içeriğin direkt bağlantısını vermek suretiyle yapmalıdır.
 
-Ziyaretçinin herhangi bir içeriğe yaptığı yorum yasallık sınırının dışındaysa ve bu yorumdan ötürü adli makamlarca yorumu yapan ziyaretçinin IP adresi isteniyorsa; Hack Press, yorum sahibinin IP adresini yetkililerle paylaşma hakkına sahiptir.