Opera'da Kripto Para Cüzdanı

Opera tarayıcısı Reborn 3 (R3) adına sahip yeni bir sürüm yayınlayacak bu sürümde gelecek olan yeni özelliklerden bir tanesi Opera'ya kripto para cüzdanı entegre edilecek.

Said A.
Pt, 18/02/2019 - 23:34
Teknoloji
Opera'da Kripto Para Cüzdanı

Opera tarayıcısının yeni sürümü önümüzdeki haftalarda yayımlanacak Opera Reborn 3 (R3) adına sahip yeni sürümde dikkat çeken özellikler var. Bu yeni özelliklerden bir tanesi Opera'ya kripto para cüzdanı entegre edilecek böylece kripto para ödemelerini destekleyen ilk tarayıcı olarak rakiplerinin bir adım ötesine geçmiş olacak.

Opera'nın kripto para cüzdanı, aralık ayında Opera Mobil'in Android sürümüne eklenen Ethereum Web3 API'si ile entegre olması planlanmakta. Bununla birlikte kullanıcılar masaüstü tarayıcısında yaptıkları işlemleri mobilden parmak iziyle kolay bir şekilde doğrulayıp işlemlerinin güvenliğini sağlayabilecekler.

Opera'nın getirdiği bu yenilik kripto paraların günlük hayatta kullanımını arttırabilir. Ayrıca Opera tarafında yaşanan bu gelişme sonucu Web3'ün hayatımıza getireceği yenilikler ve bu yeniliklerden doğacak olan güvenlik problemlerini incelemekte fayda var.

Subscribe to newsletter

Yorumlar

Yorum mevcut değil.