Kaspersky Lab Yenileniyor

Dünyanın en iyi antivirüs çözümleri üreticilerinden biri olan Kaspersky Lab, kurumsal kimlik değişikliğine gidiyor.

Ali
Sa, 04/06/2019 - 17:54
Teknoloji
Kaspersky Lab Yenileniyor

Dünyanın en iyi antivirüs çözümleri üreticilerinden biri olan Kaspersky Lab, kurumsal kimlik değişikliğine gidiyor.

Kaspersky Lab, 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan Rusya merkezli bir siber güvenlik şirketi olarak 22 yıldır milyonlarca insanın ve şirketin güvende kalmasını sağlıyor.

Bugün, Eugene Kaspersky tarafından paylaşılan blog gönderisinde şirketin, geride bırakılan 22 yılın ardından kurumsal kimlik değişikliğine gittiği duyuruldu.

Eugene Kaspersky, şirketi kurduklarından beri siber güvenlik sektöründe ve teknolojide çok fazla değişikliğin hayata geçtiğini ve şirketin buna ayak uydurduğunu söyledi.

Kaspersky, geride bırakılan bunca yılın ardından, şirkete dışarıdan bir insan gibi bakmanın vakti geldiğini ve bunu yaptığında ise ilk olarak şirketin logosunda bir değişikliğe gitme zamanının geldiğini fark ettiğini söyledi.

Şirketin logosunun değiştirildiğini söyleyen Eugene Kaspersky, yeni logoda "Lab" eki olmayacağını, bundan sonra şirketin adının "Kaspersky" olacağını söyledi.

Kaspersky, şirketin sadece logosunun değişmediğini, şirketin tümünün değişeceğini söyledi ve ekledi: "Şimdi, yalnızca dünyayı kurtarmanın zamanı değil aynı zamanda sıfırdan daha korumalı, daha güvenli bir dünya inşa etmenin zamanı."

Subscribe to newsletter

Yorumlar

Yorum mevcut değil.