McAfee, 2018'de Neler Yaptı?

2018'in son günleri yaşanırken McAfee, yayınladığı blog gönderisinde 2018 yılında neler yaptıklarından bahsetti.

Ali
Cu, 28/12/2018 - 23:06
Güvenlik
McAfee, 2018'de Neler Yaptı?

2018'in son günleri yaşanırken McAfee, yayınladığı blog gönderisinde 2018 yılında neler yaptıklarından bahsetti.

McAfee, 2018 yılının kendileri için oldukça hareketli geçtiğini söyledi. Ayrıca 2018'in keşif, inovasyon ve ilerleme dolu geçtiğini belirtti.

McAfee, 2018'de de diğer yıllarda olduğu gibi "MPOWER Siber Güvenlik Zirvesi'ni" düzenledi ve bu zirvede alanında uzman konuklar, konuşmacılar bazı sunumlar gerçekleştirdi. Böylelikle zirveye katılan insanlar, siber güvenlik alanındaki son gelişmelerden, gelecekteki siber tehditlerden haberdar oldular. Ayrıca, McAfee'in geliştirmiş olduğu son ürünler ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi oldular.

ATR İçin Hareketli Bir Yıl

2018, ATR (Advanced Threat Research) ekibi için hareketli bir yıl oldu. Çünkü 2018'de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkileyen bazı siber tehditler, ATR ekibinin yeni siber tehditler hakkında yeni bilgiler edinmesine ve gelecekteki siber tehditler hakkında öngörü sahibi olmasını sağladı.

Yeni Ürünler Tanıtıldı

McAfee, 2018'de yeni ürünler de tanıttı. Bu ürünlerden biri de McAfee MVISION'du. MVISION içerisinde masaüstü ve mobil sistemler için çözümler sunan bir ürün koleksiyonu işlevini görmekte.

McAfee MVISION Endpoint , tehditleri görselleştirmek ve araştırmak, uyumluluğu anlamak ve eyleme geçmek için birleşik yönetim iş akışında hedeflenen gelişmiş tehdit savunmalarıyla Windows 10'daki yerel güvenlik denetimlerini düzenler .

McAfee MVISION Mobile , Android ve iOS cihazlarındaki tehditlere karşı koruma sağlar. McAfee MVISION ePO ise güvenlik tehdidi ve cihazlar arasında uyumluluk kontrolü için basit, sezgisel iş akışlarıyla yönetimi belirli tehdit savunma teknolojilerinin üzerine yükselterek karmaşıklığı ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Tüm bunların haricinde birçok McAfee ürünü, yeni siber tehditlere karşı tam koruma sağlamak için güncellendi ve bazıları başarılarından dolayı ödül aldı.

Son olarak McAfee, her zaman olduğu gibi siber güvenlikte yapılacak işlerin olduğunu ve 2019'un herkes için güvenli bir yıl olması için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Subscribe to newsletter

Yorumlar

Yorum mevcut değil.