Hack Press Yayın Hayatına Son Vermiştir

Değerli Hack Press okuyucuları, 22.11.2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Hack Press, "Siber dünyada gerçekleşen saldırılardan, sızıntılardan, güvenlik olaylarından, geleceği…

Ali
Sa, 13/10/2020 - 23:23
Güvenlik
Hack Press Yayın Hayatına Son Vermiştir

Değerli Hack Press okuyucuları,

22.11.2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Hack Press, "Siber dünyada gerçekleşen saldırılardan, sızıntılardan, güvenlik olaylarından, geleceği belirleyecek teknolojiler hakkında gelişmelerden; doğru, güvenilir ve anlaşılabilir şekilde haberdar olun" sloganıyla yayın hayatını bugüne kadar sürdürmüştür.

Hack Press, üç temel ilke üzerine inşa edilmiştir; doğruluk, güvenilirlik ve anlaşılabilirlik. Bu bağlamda Hack Press, kurulduğu günden itibaren bu üç temel ilkeden sapmadan yayın yapmış, kullanıcılara siber güvenlik dünyasındaki gelişmeleri aktarmıştır.

Hack Press, kurulduğu ilk günden günümüze kadar kullanıcıların haberleri rahat bir şekilde okuması, içerikler arasında gezinirken kaybolmaması için son derece sade ve kullanışlı bir arayüz ile yayın yapmış, ayrıca kullanıcıların karşısına hiçbir zaman reklam çıkartmayarak, okuyucuların yalnızca içeriğe odaklanmasını sağlamıştır.

Hack Press, her biri birbirinden kıymetli olan okuyucularının siber güvenlik dünyasındaki gelişmelere istediği haber okuma uygulamasından erişmesi için Google Haberler, Bundle, Flipboard, SQUID, Yandex Zen, Gather, Newstack gibi 7 haber okuma uygulamasında yayın yapmıştır. Ayrıca Hack Press, üç temel ilkeye bağlı kalarak "şok gelişme", "son dakika" tarzı haber başlıkları atmamış ve hiçbir zaman okuyucuları, "tıklamaya" yönlendirmemiştir.

Şimdi ise Hack Press Ekibi, Hack Press'in yayın hayatına son vermesi gerektiğine karar vermiştir. Bu kararın alınma sebebi ise Hack Press'in iki yıldır aralıksız yayın hayatına devam etmesini, okuyucuları etkileyecek hiçbir teknik problemin yaşanmamasını, okuyucuların siber güvenlik dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmasını sağlayan ve onlara çeşitli makaleler sunan Hack Press Ekibinin artık farklı yönlere yönelme isteği ve Hack Press'e gereken vakti ayıramamasıdır.

Alınan bu karar neticesinde artık Hack Press'te hiçbir içerik yayınlanmayacak, sosyal medya hesapları üzerinden hiçbir paylaşım yapılmayacak ve abonelerin e-postalarına haftalık bülten gönderilmeyecektir. Ancak Hack Press, çevrimiçi olmaya devam edecek ve okuyucuların içeriklere ulaşmasını sağlayacaktır.

Hack Press Ekibi olarak, haberleri, makaleleri okuyarak, sosyal medyadan Hack Press'i takip ederek ve haftalık bültene abone olarak Hack Press'e destek olan herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Hack Press Ekibi

Subscribe to newsletter

Yorumlar

Yorum mevcut değil.